Меню
Кошик

Виробник Eidechse

Модель: ID0771
Коричневий колірУніверсальне рішення для відновлення шкіри в салоні автомобіля та будь-якої іншої шкіри та шкіряних виробівДозволяє швидко та ефективно відновити шкіру на сидіннях, дверних картах, підлокітниках, взутті, гаманці.Швидко сохне, не залишає плям або видимих розлучень. Дозволя..
199 грн Без ПДВ:199 грн
Модель: ID0600
Чорний колірУніверсальне рішення для відновлення шкіри в салоні автомобіля та будь-якої іншої шкіри та шкіряних виробівДозволяє швидко та ефективно відновити шкіру на сидіннях, дверних картах, підлокітниках, взутті, гаманці.Швидко сохне, не залишає плям або видимих розлучень. Дозволяє на..
199 грн Без ПДВ:199 грн
Фарба для шкіри автомобільна біла
Очікується
Модель: ID0599
Білий колірУніверсальне рішення для відновлення шкіри в салоні автомобіля та будь-якої іншої шкіри та шкіряних виробівДозволяє швидко та ефективно відновити шкіру на сидіннях, дверних картах, підлокітниках, взутті, гаманці.Швидко сохне, не залишає плям або видимих розлучень. Дозволя..
199 грн Без ПДВ:199 грн
Фарба для шкіри автомобільна бежева
Очікується
Модель: ID0601
Колір бежевийУніверсальне рішення для відновлення шкіри в салоні автомобіля та будь-якої іншої шкіри та шкіряних виробівДозволяє швидко та ефективно відновити шкіру на сидіннях, дверних картах, підлокітниках, взутті, гаманці.Швидко сохне, не залишає плям або видимих розлучень. Дозволяє н..
199 грн Без ПДВ:199 грн
Фарба для шкіри автомобільна сіра
Очікується
Модель: ID0720
Сірий колірУніверсальне рішення для відновлення шкіри в салоні автомобіля та будь-якої іншої шкіри та шкіряних виробівДозволяє швидко та ефективно відновити шкіру на сидіннях, дверних картах, підлокітниках, взутті, гаманці.Швидко сохне, не залишає плям або видимих розлучень. Дозволяє над..
199 грн Без ПДВ:199 грн
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)