Меню
Кошик

Сигналізації в машину

Модель: ID0667
Кнопка старту стопЦе не просто система запуску та зупинки двигуна однією кнопкою, це ще й протиугінний комплекс! У комплекті йдуть 2 RFID брелоки та кільце-приймач для потайної установки. Кільце-приймач потай встановлюється в салоні автомобіля і поки ви не піднесете один з брелків до місця встан..
974 грн 699 грн Без ПДВ:699 грн
Модель: ID0823
Колір синійЕмулятор автомобільної сигналізації, вбудований акумулятор та заряджання від сонця.Вбудований вимикач дозволяє вимикати пристрій, коли це необхідно. Є можливість заряджання від кабелю microUSB. Діод блимає лише у темний час доби. ..
199 грн 168 грн Без ПДВ:168 грн
Модель: ID0768
Колір червонийЕмулятор автомобільної сигналізації, вбудований акумулятор та заряджання від сонця.Вбудований вимикач дозволяє вимикати пристрій, коли це необхідно. Є можливість заряджання від кабелю microUSB. Діод блимає лише у темний час доби. ..
199 грн 168 грн Без ПДВ:168 грн
Модель: ID0617
Центральний замок з пультом дистанційного керування і функцією відкриття багажникаУніверсальний, підходить до будь-якого автомобіля.У комплектіБлок управління; Пульт дистанційного управління 2шт; Діод; Кнопка обслуговування; Проведення; Посібник із підключення ( З електросхем..
520 грн Без ПДВ:520 грн
GPS-трекер з Sim картой GF-07
Очікується
Модель: ID0837
Пристрій призначений для відстеження розташування об'єктів на карті. Завдяки розміру легко ховається. Може бути підключено до мережі через Micro-USB роз'єм. Вбудований акумулятор дозволяє працювати до 7 днів без заряджання. Як працює GPS трекер?Вставити SIM-картку встановити пристр..
299 грн Без ПДВ:299 грн
Автомобільна сигналізація KD-3000
-41 % Очікується
Модель: K-D 3000
Унікальний охоронний комплекс, що дозволяє керувати сигналізацією через мобільний телефонЄ програма для Iphone AndroidФункціоналПостановка \ зняття з охорони Керування центральним замком Тиха постановка на охорону Авто постановка на охорону Датчик удару з двома..
1 190 грн 699 грн Без ПДВ:699 грн
Сигналізація NQ700 З дзвоном
-21 % Очікується
Модель: NQ700
 Комплект сигналізації без зворотного зв'язку, але з дзвоном!Все необхідне для встановлення в комплекті В комплект входить: Головний блок управління Сірена Ріг 1 х Датчик вібрації Пульт дистанційного управління - 2 шт. Світлодіодний індикатор Кнопка скидання ..
1 131 грн 899 грн Без ПДВ:899 грн
Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)
Сигналізації в машину

Сигналізація в автомобіль - обов'язковий атрибут

Ми живемо у неспокійний час, ні для кого це не секрет. Машини щодня розкривають, крадуть. Автосигналізація допоможе уникнути цієї неприємної ситуації!

Автосигналізації бувають

  • Зі зворотним зв'язком (двосторонні)
  • Без зворотного зв'язку
  • GSM сигналізації
  • GPS сигналізації

Сучасні сигналізації в авто легко встановлюються, не вимагають глибоких знань для використання, надійно захищені від злому. Легко підключаються до смартфону та дозволяють керувати станом автомобіля віддалено, з будь-якої точки світу!

Купити автосигналізацію недорого можна у нас в інтернет-магазині ProfRacing з доставкою по всій Україні!