Меню
Кошик

Камери заднього виду

Модель: ID0692
Універсальна врізна камера заднього виду. Діаметр 18.5 мм.ХарактеристикиДозвіл 720х576 Мінімальне освітлення 0.1 Люкс. Живлення 12 вольт Споживання 80 мА Рознімання RCA Сенсор HCCD NTSCУ комплекті 6 метрів дроту, додатковий провід живлення, саморізи для кріплення...
299 грн Без ПДВ:299 грн
Модель: ID0670
Рамка під держ. номер із камерою заднього виду.Відмінне рішення для тих, хто хоче швидко та просто встановити камеру заднього виду в авто! Рамка під стандартний номер, встановлюється в штатні місця, універсальні кріплення.Тепер трохи про камеру заднього видуКамера кольорова Кут огля..
399 грн Без ПДВ:399 грн
Камера заднього виду CCD 304
Очікується
Модель: ID0694
Універсальна камера заднього виду. Монтується на саморізи, що йдуть у комплекті. Кут огляду 140 градусів. Присутнє паркувальна розмітка. Все, що потрібне для встановлення, в комплектіХарактеристикиДозвіл 720х576 Мінімальне освітлення 0.1 Люкс. Живлення 12 вольт Споживання ..
299 грн Без ПДВ:299 грн
Камера заднього виду з LED підсвічуванням
Очікується
Модель: ID0922
Камера заднього виду забезпечена передовими технологіями, призначеними для забезпечення безпеки та зручності під час паркування та маневрування вашого автомобіля. З встановленим якісним зображенням та високою продуктивністю, ця камера заднього виду зробить водіння заднім ходом набагато простіше та н..
99 грн Без ПДВ:99 грн
Камера заднього виду з парктроніком 01R
Очікується
Модель: ID0721
Відмінне рішення для тих, хто не хоче різати бампер та встановлювати парктронік!Камера зібрана в один корпус з ультразвуковим парктроником, в комплекті є звуковий динамік, який видає сигнал при наближенні до перешкоди. Все керується логікою, вбудованою у камеру. На екрані, разом із зображенням і..
579 грн Без ПДВ:579 грн
Універсальна камера заднього виду з LED підсвічуванням
Очікується
Модель: ID0693
Универсальная камера заднего вида с LED подсветкой. 4 ярких диода отлично освещают пространство перед камерой.ХарактеристикиРазрешение 720х576 Минимальное освещение 0.1 Люкс. Питание 12 вольт Потребление 80 мА Разъёмы RCA Сенсор HCCD NTSCВ комплекте 6 метров прово..
299 грн Без ПДВ:299 грн
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)
Камери заднього виду

Камера заднього виду купити

Камера заднього виду - це невелика, пиловологозахищена камера, яка дозволяє побачити все, що знаходиться перед заднім бампером. Тим самим вона збереже його, а разом із ним і ваші нерви та час. Паркуватися з камерою значно комфортніше, ніж без.

Камери бувають окремо, прихованого монтажу, а також, дуже популярні останнім часом, камери вбудовані в рамку під номер. 

Як правило, всі камери живляться від бортової мережі 12 вольт, а сигнал передається через звичайний AV кабель. Всі камери універсальні, підключаються майже до будь-яких магнітол з екраном, штатним екранам.