Меню
Кошик

Парктроніки

Модель: ID0619
Недорога версія парктроніка. Проста в установці, в комплекті є все необхідне для встановлення, у тому числі фреза для врізання датчиків.4 сенсори Дисплей із графічною індикацією Звукова індикація Блок управління ПроведенняПрацює від 12в.  ..
699 грн Без ПДВ:699 грн
Камера заднього виду з парктроніком 01R
Очікується
Модель: ID0721
Відмінне рішення для тих, хто не хоче різати бампер та встановлювати парктронік!Камера зібрана в один корпус з ультразвуковим парктроником, в комплекті є звуковий динамік, який видає сигнал при наближенні до перешкоди. Все керується логікою, вбудованою у камеру. На екрані, разом із зображенням і..
579 грн Без ПДВ:579 грн
Парктронік 8 датчиків TFT екран
Очікується
Модель: ID0664
Проста в установці, в комплекті є все необхідне для встановлення, у тому числі фреза для врізання датчиків. Динамік убудований у дисплей. 4 градації попереджень.8 сенсорв Дисплей із графічною індикацією Індикація відстані Звукова індикація Блок управління Проведення Інструкц..
999 грн Без ПДВ:999 грн
Парктронік TFT монохром синій, 4 сенсори CarPro
Очікується
Модель: ID0620
У комплекті всі необхідні установки. Висока чутливість, бачить навіть невеликі перешкоди  При наближенні видає звуковий сигнал Індикатори напряму та відстані до перешкоди Фреза в комплекті Влагонепроникні ультразвукові датчики..
699 грн Без ПДВ:699 грн
Парктронік з дисплеєм на 4 датчики
Очікується
Модель: PS-02A
 Парктронік – незамінна річ в авто. На багато машин встановлюється опціонально із заводу, а тим, кому пощастило менше, ми пропонуємо встановити самим.Ця модель укомплектована 4-ма датчиками та фрезою для встановлення, а також LED дисплеєм з індикацією відстані!  ..
1 248 грн Без ПДВ:1 248 грн
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)
Парктроніки

Парктронік у машину

 

Система допомоги під час паркування - це необхідність у реаліях великого міста. Як правило, місця на всіх не вистачає і вам доводиться втискатись у дуже вузькі місця. Щоб не зашкодити автомобіль. людство придумало парктронік! Це невеликі датчики, які легко монтуються в бампер і постійно стежать за перешкодами, що наближаються. Як тільки ви наблизитеся до чогось ближче, ніж система допомоги при паркуванні вважає безпечним - ви почуєте хакартерний звуковий сигнал, що означає, що далі їхати не можна чи можна, але дуже обережно.

 

Парктроніки бувають

  • з екраном та без
  • Зі звуковим супроводом
  • Ультразвукові
  • Інфрачервоні

Купити парктронік можна у нас, а встановити або самостійно (спеціальна фреза йде в комплекті), або на будь-якому, найближчому СТО!

 

Ми доставляємо парктроніки по всій Україні без передоплати!