Меню
Кошик

Різне

Модель: ID0757
Універсальний інструмент відновлення дворників. Складається із двох лез, розташованих на різній глибині. Леза зрізають вироблений шар із гумки двірника, чим самим відновлюючи колишню ефективність. Інструмент дозволить втричі збільшити термін служби двірників. ..
129 грн Без ПДВ:129 грн
Засіб для хімчистки салону
Очікується
Модель: ID0811
Засіб для хімчистки салону автоВисокоефективний концентрат,  здатний видалити навіть найскладніші забруднення. Ефективно та швидко бореться з усіма видами бруду на будь-яких поверхнях!Достатньо нанести на забруднену поверхню, а потім протерти чистою ганчіркою або губкою.Підходи..
199 грн Без ПДВ:199 грн
Знімач контактів для автомобільної проводки 26шт.
Очікується
Модель: ID0668
Набір з 26 знімників (екстракторів). Використовується для розбирання фішок без пошкодження. Найуніверсальніший набір з усіх є всі необхідні знімники. ..
199 грн Без ПДВ:199 грн
Знімач контактів для автомобільної проводки 36шт.
Очікується
Модель: ID0770
Набір з 36 знімників (екстракторів). Використовується для розбирання фішок без пошкодження. Найуніверсальніший набір з усіх є всі необхідні знімники. ..
249 грн Без ПДВ:249 грн
Точила для двірників Baseus
Очікується
Модель: ID0758
Універсальне рішення для відновлення двірників. Дозволить за 30 секунд відновити двірникам колишню ефективність. Для застосування не потрібно знімати або розбирати двірники, достатньо відігнути двірники від скла та провести точилкою по гумці двірника.Точилка зрізає всі нерівності з гумки і двірн..
324 грн Без ПДВ:324 грн
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)

Різні аксесуари для догляду за автомобілем. Все, що не увійшло до інших категорій товарів.