Меню
Кошик

Турбо

Виробник: HKS Модель: SSQV IV
У комплекті універсальний адаптер, кільце ущільнювача, стопорне кільце, трійники, хомути, стяжки.Все, що необхідно для швидкої та якісної установки!Присутні всі логотипи та голограми.Звук - свист, за бажання можна прибрати свист знявши розсікач повітря.Чудова якість, ніяких підсмокту..
1 560 грн Без ПДВ:1 560 грн
Буст-контролер механічний (комплект)
Очікується
Модель: ID0633
Буст-контролер механічний. Повний комплект для встановлення.У комплектіЧорний силіконовий шланг Трійник 4 сталеві хомути Кріпильна планка з болтамиПростий в установці, дозволяє точно відрегулювати тиск наддуву.  ..
649 грн Без ПДВ:649 грн
Модель: ID0669
Просто та надійний, як автомат калашникова. Регулятор тиску наддуву, як ще називають. Дуже простий, за своєю суттю, пристрій. Ставиться у розріз шланга управління наддувом.Зручний регулятор дозволить точно виставити необхідний тиск. ..
584 грн Без ПДВ:584 грн
Модель: ID0793
Алюмінієвий маслоуловлювач (маслопомийка) ємність в один літр! Призначений для уловлювання залишків олії в повітрі, осадження масляного туману. Повний комплект для встановлення.В комплект входить:Маслоуловлювач 7 ущільнювальних кілець 3 глухі болти 2 перехідні болт..
1 299 грн Без ПДВ:1 299 грн
Модель: ID0665
Принцип роботи турбо-свистка (Turbo sound) наступний: відпрацьовані гази під тиском, потрапляють у турбо-свисток, створюючи звук точно як у турбованої машини. Розмір M для автомобілів з об'ємом двигуна від 1.6, діаметр труби понад 37 мм.Генерує правдоподібний звук, нічим не відрізн..
233 грн Без ПДВ:233 грн
Турботаймер Apexi 405-A021
Очікується
Виробник: Apexi Модель: 405-A021
Турботаймер - пристрій, який підтримує роботу двигуна, навіть якщо ви дістали ключ із замку запалювання. Це зроблено для того, щоб двигун і рідини в двигуни встигли охолонути перед вимкненням.Турботаймер apexi дозволяє тонко налаштувати цей процес. Ви можете встановити час роботи турбот..
883 грн Без ПДВ:883 грн
Модель: ID0818
Універсальний турботаймер HKS - пристрій, який дозволяє вашому двигуну охолонути після тривалого навантаження. Це обов'язкова процедура для турбованих двигунів будь-якого типу. Дозволяє остудити олію та рідини і не перебувати при цьому в автомобілі. Підключається в розріз замку запалювання і не потр..
1 131 грн Без ПДВ:1 131 грн
Модель: ID0705
Чохол на турбіну також називають "Шубою". Чохол виконаний із жаростійкого матеріалу, ефективно витримує температуру до 1200 градусів.Надійно ізолює елементи від перегріву, що оточують турбіну. Сприяє покращенню газодинаміки, що впливає на спул (швидкість виходу турбіни на робочий тиск).Чохол..
1 248 грн Без ПДВ:1 248 грн
Модель: ID0706
Чохол на турбіну також називають "Шубою". Чохол виконаний із жаростійкого матеріалу, ефективно витримує температуру до 1200 градусів.Надійно ізолює елементи від перегріву, що оточують турбіну. Сприяє покращенню газодинаміки, що впливає на спул (швидкість виходу турбіни на робочий тиск).Чохол..
1 378 грн Без ПДВ:1 378 грн
Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)
Турбо

Тюнінг системи турбонаддуву

Як правило для тюнінгу можна купити турбіну, а можна і доопрацювати стару систему!

Наприклад, встановити буст контролер і підняти наддув, обмотати випускний колектор термобінтом та інші хитрощі. 

У нас представлено безліч варіантів

  • Регулятори тиску наддуву
  • Блоу офф
  • Буст контролери
  • Термоленту
  • Термобінт
  • Турбо таймери

І інший тюнінг турбо систем можна купити у нас з доставкою по всій Україні без передоплати!