Меню
Кошик

Турботаймери

Модель: 405-A021
Турботаймер - пристрій, який підтримує роботу двигуна, навіть якщо ви дістали ключ із замку запалювання. Це зроблено для того, щоб двигун і рідини в двигуни встигли охолонути перед вимкненням.Турботаймер apexi дозволяє тонко налаштувати цей процес. Ви можете встановити час роботи турбот..
799 грн Без ПДВ:799 грн
Турботаймер HKS
Очікується
Модель: ID0818
Універсальний турботаймер HKS - пристрій, який дозволяє вашому двигуну охолонути після тривалого навантаження. Це обов'язкова процедура для турбованих двигунів будь-якого типу. Дозволяє остудити олію та рідини і не перебувати при цьому в автомобілі. Підключається в розріз замку запалювання і не потр..
1 131 грн Без ПДВ:1 131 грн
Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)
Турботаймери

Турботаймер - це не модний аксесуар

Його необхідність доведена часом. Турбо таймер допомагає турбіні та всьому випускному тракту охолонути після тривалої або інтенсивної поїздки, а також заощаджує ваш час. Адже Вам не доведеться сидіти в машині і чекати, поки двигун охолоне. Турбо-таймер зробить це за вас.

Купити турботаймер просто, так само як і встановити його. У комплекті зазвичай йде перехідна колодка, яка ставиться в розріз між замком запалювання і силовою лінією.

Вам залишиться лише налаштувати параметри

  • Турботаймер за часом
  • Турботаймер за температурою

Турботаймери з доставкою по всій Україні без передоплати!