Меню
Кошик

Фарба для шкіри

Модель: ID0771
Коричневий колірУніверсальне рішення для відновлення шкіри в салоні автомобіля та будь-якої іншої шкіри та шкіряних виробівДозволяє швидко та ефективно відновити шкіру на сидіннях, дверних картах, підлокітниках, взутті, гаманці.Швидко сохне, не залишає плям або видимих розлучень. Дозволя..
199 грн Без ПДВ:199 грн
Модель: ID0600
Чорний колірУніверсальне рішення для відновлення шкіри в салоні автомобіля та будь-якої іншої шкіри та шкіряних виробівДозволяє швидко та ефективно відновити шкіру на сидіннях, дверних картах, підлокітниках, взутті, гаманці.Швидко сохне, не залишає плям або видимих розлучень. Дозволяє на..
199 грн Без ПДВ:199 грн
Фарба для шкіри автомобільна біла
Очікується
Модель: ID0599
Білий колірУніверсальне рішення для відновлення шкіри в салоні автомобіля та будь-якої іншої шкіри та шкіряних виробівДозволяє швидко та ефективно відновити шкіру на сидіннях, дверних картах, підлокітниках, взутті, гаманці.Швидко сохне, не залишає плям або видимих розлучень. Дозволя..
199 грн Без ПДВ:199 грн
Фарба для шкіри автомобільна бежева
Очікується
Модель: ID0601
Колір бежевийУніверсальне рішення для відновлення шкіри в салоні автомобіля та будь-якої іншої шкіри та шкіряних виробівДозволяє швидко та ефективно відновити шкіру на сидіннях, дверних картах, підлокітниках, взутті, гаманці.Швидко сохне, не залишає плям або видимих розлучень. Дозволяє н..
199 грн Без ПДВ:199 грн
Фарба для шкіри автомобільна сіра
Очікується
Модель: ID0720
Сірий колірУніверсальне рішення для відновлення шкіри в салоні автомобіля та будь-якої іншої шкіри та шкіряних виробівДозволяє швидко та ефективно відновити шкіру на сидіннях, дверних картах, підлокітниках, взутті, гаманці.Швидко сохне, не залишає плям або видимих розлучень. Дозволяє над..
199 грн Без ПДВ:199 грн
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)
Фарба для шкіри

Пофарбувати шкіру в машині легко!

Навіть найнадійніша шкіра з часом втрачає зовнішній вигляд, з'являються тріщини та подряпини. Але все це можна легко відновити, використовуючи спеціальні засоби для відновлення шкіри в салоні автомобіля.

У нас можна купити

  • Фарба для сидінь в авто
  • Фарба для підлокітника в авто
  • Фарба для торпеди
  • Шпаклівка для шкіри
  • Кошти для відновлення шкіри в машині

Доставляємо по всій Україні! Без передоплат!